VTR vision Web Sanat Evi || Web Design İstanbul || Kurumsal Web Tasarım || Profesyonel Web Sitesi Tasarımı

 

 

 

profesyonel FOTOĞRAF ÇEKİMİ

VTR Vision; kurumsal kimlik oluşumlarını ve web sitelerini destekleyici nitelikte profesyonel fotoğraf çekimi hizmeti vermektedir. VTR Vision; profesyonel çekim teknikleriyle firmaların ürün ve mekan sunumlarına anlam kazandırmak, firmaların her alanda yürüttüğü reklam kampanyalarında da kullanılabilmesi için, empatik bir bakış açısıyla ve algıda seçicilik kavramı da dikkate alınarak, yazılı  ya da görsel basında kendilerini vitrin edebilecekleri bir konsept çekimi amaçlanmaktadır.
 
VTR Vision; uzun ve sıkıcı düz metinler hazırlamaktansa firmaların ürünlerini, hizmet verdiği tüm mekan ve üretim alanlarını, profesyonelliklerini etkili resimlerle destekleyip firmaların büyüklüklerini sunmalarına katkı sağlamayı faydalı görmektedir. 
 
Fotoğraf çekiminde çekim kalitesi ne kadar yüksek olursa almış olduğumuz performansta o yönde artış gösterir. Dergi, Katalog, Broşür Web Sitesi vs. için yapılan fotoğraf çekimlerinde ürün ve mekan çekimi yapılırken dikkat edilmesi gereken fotoğrafçılık değerleri; ışık, renk ve büyüklük olmalıdır. Özellikle ürün çekiminde ürün olduğunca yalın ve sade olmalıdır ve tüketiciyi yanıltmamalıdır. 
Bu sebeple tasarımlarımızda basılı ve dijital platformda en iyi fotoğrafları yakalamak için iyi bir ekiple çalışmaya özen gösteriyoruz. Kaliteli fotoğraf sadece çözünürlük ve renk açısından değil aynı zamanda pozlama, filtre, perdeleme, objektif gibi birçok unsurlarla da uyum içerisinde olmalıdır.
 
Fotoğraf çekimi esnasında çalıştığımız firmanın hangi sektörde olduğu, tarihçesi, hangi alana hizmet verdiği gibi konularda çekime yön vermektedir.
 
VTR Vision fotoğraf çekimiyle; firmaların, web tasarım ve kurumsal kimlik ihtiyaçları için sonsuz güvence altında butik bir hizmet vermeye devam etmektedir.
 
/