Hakkımızda

Şirket  TARIHÇE

21 Subat 2008 tarihi itibariyle VTR Vision Iletisim ve Reklam Hizmetleri ünvaniyla çalismalarina baslayan VTR Vision, bir aile sirketidir ve 10 kisilik ekibiyle yüzlerce müsterisine memnuniyet odakli bir anlayisla butik hizmet vermeye devam etmektedir.

Temel amacimiz; firmalar ve tüketiciler arasindaki mesafeleri yikmak, firmalara yeni  pazarlar kazandirmak ve firmalarla müsterileri arasindaki ticari iliskilerin uzun soluklu olmasini saglamaktir.

VTR Vision; Web Tasarimi, Arama Motoru Optimizasyonu(SEO), Hosting, Fotograf Çekimi, Masaüstü Yayincilik (Kurumsal Kimlik, Logo vb.) alanlarindaki profesyonelligiyle hemen hemen her sektörden her müsteriye hizmet veren çok yönlü bir ajans konumundadir.

Is tecübemiz, bilgi birikimimiz, saglam temellere oturtulan altyapimiz, deneyimli yöneticileri, Web Tasarimi, Hosting,  Arama Motoru Optimizasyonu(SEO), Fotograf Çekimi, Masaüstü Yayincilik (Kurumsal Kimlik, Logo vb.) uzmanlik alanlarinda egitim almis elit çalisanlarimizla araliksiz hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bugün, günlük yasantimizda bilgi akisini kolaylastiran interneti, amaca uygun olarak en kolay sekilde kullanabilmeyi ve dogru sonuca en hizli sekilde ulasimi kendisine felsefe edinen VTR Vision, internet alaninda duyulabilecek her türlü ihtiyaca yanit verebilmektedir.